Bosch Car Service Yaşar Oto Servis

Motor Yağı

Motor yağı ve yağ filtresi - motorun muhafızları

Bosch'un kaliteli filtreleri ve dünyaca ünlü üretici kaliteli yağları, aracınızın en değerli parçalarını korur. İşte bu yüzden servislerimizde her zaman kelimenin tam anlamıyla her araç markasına ve motor türüne uygun en yeni ürünler Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis stoklarında hazır bulunur.

Piyasada az bulunan araçların filtrelerini ise en fazla iki iş günü içerisinde temin ederek size buna göre randevu tarihi verir

Üstün kalitede yeniden dolum yağı

Yağı değiştirirken, araç üreticisinin garanti kapsamının dışına çıkmamak için söz konusu motor türüne uygun markaları kullanmak her zaman en iyi yöntemdir. İşte bu yüzden Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis, sadece motor üreticilerinin teknik değerlerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli Castrol Edge ve Castrol Magnatec yağ markalarını kullanır:

Oto Yağ

Yağ filtresi - akıcı motor çalışması için

Yakıtla birlikte yağ, araçtaki en önemli sıvılardan biridir. Aşınma ve sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur, fazla ısıyı dağıtır ve hassas bir sızdırmazlık ile korozyona karşı koruma sunar. Dolayısıyla otomobilinizin motoru, yağ filtresi tarafından yağdaki yabancı maddelere karşı korunmuş olur.

Yağ filtresiYağ filtreniz tıkanırsa ne olur?

  • Erken motor aşınması ve hasarı
  • Motor gücünün azalması
  • Daha fazla yağ tüketimi
  • Yağ kaçağı
  • Motor yağ yakması
  • Egsoz dumanın kararması

Yağ değişimi ve filtre değişimi - uzun bir motor ömrü için

Yağın ve filtrenin düzenli olarak değiştirilmesi, motorunuzun ömrünü otomatik olarak uzatacak ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Bu yüzden daima aracınızın kat ettiği mesafeyi takip edin ve motor yağı seviyesini kontrol edin. Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis'de uzman teknisyenler, bu işlemi hızlı ve profesyonel bir şekilde yapabilir. Gerekirse ayrıca servis aralığı göstergelerini de sıfırlayacak ve eski yağın imhasını gerçekleştireceklerdir.

Yağ seviyesi kontrolüBir bakışta avantajlar:

  • Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli oto servis hizmeti
  • Üstün kaliteli Castrol yağ ve yeni bosch yağ filtreleri kullanımı
  • Eski yağın uygun şekilde imhası
  • Servis çalışması ve yağ değişim kaydı

Tavsiyemiz: Bosch Car Service Yaşar Oto Servis

Dizel bir aracınız varsa, düzenli aralıklarla dizel kontrolüne götürmek iyi bir fikirdir. Buna dpf sistem temizliği ve dizel yakıt filtresi değişimi dahildir. Bu işlemler enjektörlerin tıkanmasını ortadan kaldırmaya veya önlemeye yardımcı olur. Yakıt filtresi bakımı avantajları: Çok daha az duman daha az vuruntu sesi, düşük yakıt tüketimi.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. yasaroto@boschservice.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bosch Car Service Yaşar Oto Servis

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Dünyanın lider otomotiv tedarikçisi Bosch'tan gelen uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Bosch Car Service Yaşar Oto Servis'de, en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir. Uzun yılların tecrübesini Hatay Kırıkhan'da Antakya, İskenderun, Hassa, Reyhanlı ve İslahiye'den oto servis hizmeti için bizi ziyaret eden müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

E-Bülten

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bize bu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz: yasaroto@boschservice.com.tr.