Bosch Car Service Yaşar Oto Servis

Frenler

Bosch frenleri - güvenlikten ödün vermez

Özellikle frenleme sistemi söz konusu olduğunda sadece en iyi kalitede, hatasız ürünler kullandığı için Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis'ten değişimini yaptığımız fren balata ve diskleri ile güvenli sürüş yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Elektronik sürüş güvenlik sistemleri öncülerinin ürettiği bileşenlere güveniriz. Dünyanın lider fren üreticilerinden birinden gelen Bosch ürün gamı, tümü en üst kalite standartlarını karşılayan 10.000'i aşkın ürün içerir, böylece müşterilerimize en başından itibaren maksimum güvenlik ve işlevsellik sunabiliriz.

Disk frenler - garantili güvenli duruş için

Tam frenlemede fren gücünün, motor gücünden çok daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Bu durum, balata ile disk arasında 750 °C'ye varan sıcaklıklara neden olabilir - bu da zaman içerisinde sadece en iyi kalitenin dayanabileceği inanılmaz ısıl ve mekanik bir yüktür. Güvenlik odaklı olduğumuz için Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis olarak biz, Bosch disk frenlerin ve diskler, kaliperler ve balatalar gibi ilgili tüm bileşenlerin kalitesine güveniriz. Bu ürünlerde kullanılan çok kaliteli malzemeler, en zorlu koşulların bile üstesinden gelecek kapasitededir ve ayrıca son derece güvenilirdir.

Fren diski değişimi kırıkhan, antakya, iskenderun, hassa, islahiyeBir bakışta avantajlar:

 • Uzun süren koruma için kaplamalı disk
 • Daha üstün sürüş konforu için yüksek karbon teknolojisi
 • Maksimum güvenilirlik için son derece dar bir aralıkta üretim toleransları
 • Üstün kalitede işçilik
 • Hemen her türlü otomobil markası ve araç modeli için kusursuz tür
 • Doğru, basit montaj

Kampanalı frenler - garantili uzun vadeli güvenlik için

Küçük bir araç sahibi misiniz? Öyleyse Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis, size gerçek bir klasik tavsiye edebilir: Bosch'un kampanalı frenleri. Kampanalı fren pabuçları, tekerlek fren silindiri ve fren kampanalarının kusursuz bir şekilde eşleştirilmiş kompakt sistemi, üstün kalite ve kesintisiz güvenilirlik sağlar. Olur da değişim gerekirse yelpazemiz, her türlü araç için doğru yedek parçalara sahiptir.

Fren kampana değişimi kırıkhan, antakya, iskenderun, hassa, islahiyeBir bakışta avantajlar:

 • Son derece stabil sürtünme katsayısı
 • Yüksek uyum
 • Uzun hizmet ömrü
 • Maksimum güvenilirlik

Fren bileşenleri - az çaba, büyük etki

Bosch fren bileşenleri, aracınızı minimum çaba ile durdurmanızı sağlamak için güvenilir frenleme kuvveti aktarımı sunar. Bu da hepsi çok kaliteli malzemelerden yapılan ve katı kalite standartlarının çoğunu karşılayan tek bileşenlerin kusursuz etkileşimi ile elde edilir. Güvenli ve etkin frenleme için ideal koşulları yaratmada fren ana merkezi, kavrama hidrolikleri ve fren servosunun hepsine güvenebilirsiniz. Her iki yılda bir fren hidroliklerinin değişmesi gerekir.

İçerik öğeleriBir bakışta avantajlar:

 • En iyi performans
 • Uzun hizmet ömrü ve korozyon direnci
 • Üstün kalite kontrolü sayesinde üstün güvenilirlik

Aktarma öğeleri - dengeli frenleme etkisi için

Bir araç frenleme sırasında rotasını koruyabiliyorsa, aktarma öğeleri en iyi şekilde çalışıyor demektir. Fren hortumları, fren boruları ile tekerlek frenleri arasındaki esnek bağlantıyı oluşturur. Bunlar, hidrolik basıncın tekerlek freni silindirine ve fren kaliperlerine doğru şekilde aktarılmasını sağlar. Güvenlik ve kesintisiz aktarma performansı önemli olduğundan, Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis doğal olarak Bosch'un kaliteli ürünlerini kullanır.

Aktarma öğeleriBir bakışta avantajlar:

 • Kalite standartları sayesinde uzun kullanım ömrü
 • Üstün güvenilirlik için dar bir aralıkta üretim toleransları
 • Koordine bir sistemle sağlanan en iyi frenleme etkisi

Fren sıvıları ve hidrolik sıvılar - eşit fren basıncı için

Fren hidrolikleri fren basıncını eşit şekilde tekerlek frenlerine dağıtmaya yarar. Mümkün olan maksimum güvenlik kadar kalite ve güvenilirlik de önemlidir. İşte bu yüzden Kırıkhan Bosch Car Service Yaşar Oto Servis, yüksek derecede korozyon önleme ve yağlama katkı maddeleri içeren Bosch fren sıvılarını ve Castrol fren hidrolik yağlarını kullanır. Böylece tüm fren gruplarının uzun kullanım ömrü ve güvenilir çalışması her zaman garanti edilmiş olur.

Fren hidrolik sıvıları ve Castrol hidrolik yağıBir bakışta avantajlar:

 • Değişken sıcaklıklarda bile dengeli frenleme kuvveti aktarımı
 • Erken eskimeye karşı korur
 • Tüm hidrolik bileşenler için kusursuz korozyon koruması

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. yasaroto@boschservice.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bosch Car Service Yaşar Oto Servis

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Dünyanın lider otomotiv tedarikçisi Bosch'tan gelen uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Bosch Car Service Yaşar Oto Servis'de, en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir. Uzun yılların tecrübesini Hatay Kırıkhan'da Antakya, İskenderun, Hassa, Reyhanlı ve İslahiye'den oto servis hizmeti için bizi ziyaret eden müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

E-Bülten

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bize bu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz: yasaroto@boschservice.com.tr.